Villamosmérnök - Budapest

GYÁRTSUNK EGYÜTT

VILLAMOSMÉRNÖK
pozícióba munkatársat keresünk

Feladataid:

  • megelőző karbantartások tervezése, irányítása, végzése
  • meghibásodások elhárítása vagy elhárítás irányítása
  • reaktív karbantartási munkák támogatása
  • pótalkatrész management
  • papírgyártó és feldolgozó gépek technológiai- és technikai ismerete és gyártás támogatása
  • telephelyen üzemelő gépek és berendezések megelőző villamos karbantartásainak tervezése, szervezése és irányítása
  • PM karbantartási tervek nyomon követése, lebonyolítása, csapat szervezése
  • elvégzett munkák dokumentálása
  • kapcsolattartatás külső beszállítókkal
  • munkavédelmi és technológiai szabályok maradéktalan betartása és betartatása

Elvárások:

  • analitikus mérnöki gondolkodásmód
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • nyitottság új ismeretek elsajátítására
  • termelőgépek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • karbantartás területén szerzett tapasztalat
  • megelőző karbantartások tervezésében, szervezésében és irányításában való tapasztalat
  • gépek, berendezések érintésvédelmi és biztonságtechnikai vizsgálatainak nyomkövetésében és szervezésében szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés, felelősségérzet

Előny:

  • Siemens mozgásvezérlés és PLC ismerete
  • robot technológiai ismerete
  • erősárammal kapcsolatos ismeretek, végzettségek
  • A-B ismeretek

Amiért érdemes jelentkezned:

  • korrekt bérezés
  • cafeteria juttatás
  • melegétkezés támogatás
  • termékcsomag juttatás
  • év végi jutalom
  • bejárási támogatás
  • Vállalati és családi napok
  • Csapatépítő tréningek
  • Profi, támogató csapat

Jelentkezés: Villamosmérnök - Budapest

Személyes adatok

Teljes név *
Születési dátum

Telefon (Mobil) *

Lakhely (város) *

Szakmai adatok

Magyar nyelvű önéletrajz feltöltése *
Nettó bérigény

Mi a hobbid?
Mikor hívhatunk?

Írok pár szót magamról
Milyen hirdetési forrásból értesült a meghirdetett pozícióról?

A jelentkezéssel elfogadom adatkezelési szabályzatot.