Targoncavezető – Dunaföldvár

GYÁRTSUNK EGYÜTT

TARGONCAVEZETŐ
pozícióba munkatársat keresünk

Feladatod lesz

  • az alapanyagok befogadása, mozgatása, raktározása
  • a késztermékek kiadása, mozgatása
  • a raktári rend biztosítása
  • áruátvétel, árukiadás

Számunkra megfelelő jelölt vagy, ha

  • rendelkezel új típusú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvánnyal

Előnyt jelent, ha

  • legalább 1 éves vezetőüléses targoncavezetői tapasztalattal és gyakorlattal bírsz
  • megbízható vagy, és képes vagy az önálló munkavégzésre

Amiért érdemes jelentkezned

  • kimagasló jövedelmet kereshetsz nálunk
    • pótlékokkal
    • cafeteria juttatással
    • melegétkezés támogatással
    • termékcsomag juttatással
    • év végi jutalommal
    • bejárási támogatással
  • nemzetközi karrierlehetőség, tapasztalatszerzés

Munkavégzésed helye Dunaföldváron lesz.

Munkatársaink folyamatos, 3+3 munkarendben (06:00-18:00, 18:00-06:00) illetve 5+2 (heti váltásban délelött/ délután) dolgoznak.

Kérdeznél a munkakörrel kapcsolatban?

Asztali számítógépről nézed hirdetésünket? Kérjük kattints a képernyő jobb szélén lévő „Írjon nekünk” űrlapra, írd be a munkakör megnevezését, add meg saját elérhetőségeidet és kollégánk keresni fog.

Mobilról nézed hirdetésünket? Kérjük kattints a dfkarrier@vajdapapir.hu email címre és írj e-mailt. Kérünk mindenképp írd be a munkakör megnevezését is, add meg saját elérhetőségeidet és kollégánk keresni fog.

Jelentkezésedet azonnal elküldheted a dfkarrier@vajdapapir.hu email címre a munkakör pontos megnevezésével, a bérigény megjelölésével és fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával.

Jelentkezés: Targoncavezető – Dunaföldvár

Személyes adatok

Teljes név *
Születési dátum

Telefon (Mobil) *

Lakhely (város) *

Szakmai adatok

Bemutatkozás *
Tudja vállalni a 12 órás műszakot?

Egyéb információk

Ha Ön dohányzik, kibírja a 12 órás műszakot dohányzás mentesen?
Nettó bérigény

Mi a hobbid?
Mikor hívhatunk?

A jelentkezéssel elfogadom adatkezelési szabályzatot.