Gépész karbantartó – Dunaföldvár

GÉPÉSZETI KARBANTARTÓ
pozícióba munkatársat keresünk

Feladatod lesz

  • A termelő gépek, berendezések beállítása, javítása
  • Időszakos karbantartások elvégzése
  • Technológiai leírások betartása/betartatása
  • Épületüzemeltetési feladatok ellátása

Számunkra megfelelő jelölt vagy, ha rendelkezel

  • Szakirányú végzettséggel (géplakatos/gépbeállító lakatos/karbantartó lakatos/TMK lakatos)
  • Termelő vállalatnál karbantartásban szerzett legalább 3-5 éves szakmai tapasztalattel
  • Csapatszellemmel

Előnyt jelent:

  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • Kazánkezelő és vagy nyomástartóedény szakvizsga
  • Hegesztői tapasztalat
  • Villamos hálózatkezelő szakvizsga

Amiért érdemes jelentkezned

  • korrekt fizetés
  • cafeteria juttatás
  • melegétkezés támogatás
  • termékcsomag juttatás
  • év végi jutalom
  • bejárási támogatás
  • nemzetközi karrierlehetőség, tapasztalatszerzés

Munkavégzésed helye:

Dunaföldvár, Papírgyári utca

Kérdeznél a munkakörrel kapcsolatban?

Asztali számítógépről nézed hirdetésünket? Kérjük kattints a képernyő jobb szélén lévő „Írjon nekünk” űrlapra, írd be a munkakör megnevezését, add meg saját elérhetőségeidet és kollégánk keresni fog.

Mobilról nézed hirdetésünket? Kérjük kattints a dfkarrier@vajdapapir.hu email címre és írj e-mailt. Kérünk mindenképp írd be a munkakör megnevezését is, add meg saját elérhetőségeidet és kollégánk keresni fog.

Jelentkezésedet azonnal elküldheted a dfkarrier@vajdapapir.hu email címre a munkakör pontos megnevezésével, a bérigény megjelölésével és fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával.

Jelentkezés: Gépész karbantartó – Dunaföldvár

Vezetéknév
Keresztnév

Telefon

Önéletrajz feltöltése (kötelező)
Lakhely (város)

Milyen végzettséggel rendelkezik?
Szakmában töltött évek

Írj még magadról!

Honnan halott rólunk

Ismerőstől hallottam
Facebookon látam
Egyéb
Újságban olvastam
Állásportálon találtam

A jelentkezéssel elfogadja adatkezelési szabályzatunkat.