Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

A hazai higiéniai papíripar vezető gyártója, a VAJDA-PAPÍR KFT. folyamatosan bővülő csapatába keres

PAPÍRGÉPI GÉPKEZELŐ

pozícióba munkatársakat.

Feladatok:

  • gépsor folyamatos üzemeltetése, beállítások, átállások végrehajtása
  • gyártásközi műszaki hibák elhárítása
  • munkaterület és gépsor tisztántartása
  • technológiai és minőségügyi követelmények betartása

Elvárások:

  • Gépkezelői/ gépbeállítói szakmai tapasztalat
  • Mechanikus szerelésben szerzett jártasság
  • Szakmunkás végzettség
  • Nagyfokú precizitás és megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó fizikum

Előny: Műszaki végzettség, gépkarbantartásban, PAPÍRIPARBAN SZERZETT TAPASZTALAT

Munkavégzés helye: Dunaföldvár

Amit kínálunk: Új gyár, technológia, versenyképes jövedelem, cafeteria, hosszú távú fejlesztési program, megbízható vállalati háttér, támogatott melegétkeztetés

Jelentkezés: Papírgépi gépkezelő – Dunaföldvár

Vezetéknév
Keresztnév

Telefon

Önéletrajz, motivációs levél feltöltése (nem kötelező)
Lakhely (város)

Milyen végzettséggel rendelkezik?
Szakmában töltött évek

Írj még magadról!

Honnan halott rólunk

Ismerőstől hallottam
Facebookon látam
Egyéb
Újságban olvastam
Állásportálon találtam

A jelentkezéssel elfogadja adatkezelési szabályzatunkat.